Mobilna naprawa karoserii

Naprawy blacharskie i likwidacja wgnieceń bez lakierowania na terenie całej Polski!

Mobilna naprawa blacharska na terenie kraju!

Nieestetyczne wgniecenie w karoserii Twojego samochodu nigdy nie jest przyjemnym doświadczeniem. Dotychczas taka sytuacja miała konsekwencje nie tylko w postaci dodatkowych, zupełnie niezaplanowanych wydatków, ale również nieciekawej wizji posiadania samochodu, który nigdy nie będzie już wyglądał tak jak przed powstaniem tego rodzaju szkody.

Obsługa dealerów samochodowych

Na szczęście Kinked Studio przychodzi z ratunkiem! Usługa wyciągania wgnieceń metodą PDR jest znana od kilkudziesięciu lat, jednak dopiero teraz zyskuje popularność i uznanie. Przede wszystkim u miłośników zadbanej karoserii, na której powierzchni nie sposób odnaleźć miejsca, gdzie jeszcze chwilę temu było wgniecenie powstałe na skutek gradobicia, chuligańskiego wybryku czy też niefortunnego spotkania z drugim samochodem na zbyt zatłoczonym parkingu.

Niesamowita technika, która daje nadzieję właścicielom samochodów, którzy przygotowani byli już na niezbyt mile widziane szpachlowanie, sprawdza się świetnie i ciągle przybywa jej zwolenników.

KOSZT NAPRAWY PO GRADOBICIU MOŻE BYĆ NIŻSZY NAWET DO 60% OD TRADYCYJNEJ NAPRAWY

Duża odległość od warsztatu? To nic! Dojedziemy!

Jeżeli trafiło Ci się wgniecenie parkingowe, komunikacyjne czy powstałe wskutek gradobicia i masz świadomość jak wiele technika PDR bez konieczności lakierowania mogłaby dla Ciebie w tej chwili zrobić, najpewniej będziesz szukać najbliższego warsztatu. Co jednak, kiedy okaże się, że metoda ta oferowana jest najbliżej w dość sporej i niewygodnej dla Ciebie odległości? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Usuwanie wgnieceń techniką PDR oferujemy również jako usługę mobilną, dzięki czemu nasi klienci nie muszą już martwić się o logistykę dostarczenia nam samochodu, ponieważ to my przyjedziemy do nich, ponieważ nasze usługi realizujemy również mobilnie na terenie całego kraju! Wystarczy, że zadzwonisz do nas, omówimy warunki współpracy w kwestii naprawy Twojego samochodu i niezależnie od tego, w jak odległym miejscu od naszej siedziby mieszkasz, nasi fachowcy przyjadą w wyznaczone przez Ciebie miejsce, aby kompleksowo i skutecznie zająć się usunięciem wgnieceń na Twojej karoserii. Pamiętaj więc o tym, aby zawsze mieć kontakt do nas gdzieś w zasięgu ręki, żebyśmy mogli pomóc Ci w nawet najbardziej wymagający zleceniu.

PRACUJEMY NA MARKACH

dentcraft-kinked-studio
ultra-kinked-studio
keco-kinked-studio
proprd-kinked-studio