Gradobicie: Usuwanie wgnieceń po gradobiciu i naprawy Głogów, Żagań, Żary

Naprawy po gradobiciu bez lakierowania w Twoim mieście!

Z Usuwaniem wgnieceń po gradobiciu mamy do czynienia najczęściej w okresie wakacyjnym. Uszkodzenia spowodowane gradem zależą między innymi od: wielkości gradu, częstotliwości oraz wiatru w trakcie opadów. Grad potrafi również uszkodzić pozostałe elementy auta: szyby, szyberdachy, reflektory w pojazdach.

Co robić, gdy grad uszkodzi nam karoserię w samochodzie?

Najskuteczniejszym sposobem na naprawę zniszczonej przez grad karoserii jest polecana przez specjalistów naprawa technologią PDR (Paintless Dent Repairs). Tylko ta metoda daje możliwość naprawy uszkodzonych fragmentów karoserii bez lakierowania i szpachlowania. Usługi lakierniczo-blacharskie stosowane przez niektórych w takich przypadkach nieraz pozostawiają wiele do życzenia. Dokonywane są liczne reklamacje. Klienci zgłaszają do serwisów słabszą odporność na zarysowania korygowanych fragmentów karoserii oraz zmianę koloru lakieru na skutek działania promieni słonecznych. Przy naprawach uszkodzonych gradobiciem karoserii nową technologią PDR nie stwierdzono tego typu problemów i zgłoszeń.

naprawy-po-gradobiciu-szkody-gradowe-kinked-studio
naprawy-po-gradobiciu-kinked-studio

KOSZT NAPRAWY PO GRADOBICIU MOŻE BYĆ NIŻSZY NAWET DO 60% OD TRADYCYJNEJ NAPRAWY

Naprawa wgnieceń po gradobiciu Głogów, Żagań, Żary

Zjawisko pogodowe, jakim jest gradobicie, zawsze może nas zaskoczyć. Przychodzi niespodziewanie i jest niemiłą niespodzianką dla wszystkich właścicieli samochodów. Zdarza się, że grad swoją siłą uszkadza w mniejszym lub większym stopniu karoserię naszych aut. Jeśli zniszczenia nie są zbyt widoczne i rozległe, nie ma się co martwić na zapas, gdyż można wtedy skorygować je bardzo popularną metodą bezlakierowego usuwania wgnieceń. Koszty tego zabiegu zależne są od ilości wgnieceń na karoserii, konkretnych miejsc ich występowania oraz modelu naszego samochodu. Właściciele aut doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wszelkie poniesione koszty napraw po gradobiciu są inwestycją we własny samochód, głównie w utrzymanie jego wartości czy w wygląd zewnętrzny. Wgniecenia usuwamy na terenie całej Polski. Metoda bezlakierowego usuwania wgnieceń znana jest jako bezinwazyjna i bardzo skuteczna. Jest polecana i chwalona w wielu renomowanych warsztatach samochodowych jako najlepszy sposób naprawy po gradobiciu.

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu Głogów, Żagań, Żary

Skuteczna i bardzo popularna metoda PDR pozwala na skuteczne usunięcie wgnieceń i różnego rodzaju wgniotek po gradobiciu. Nie ma wtedy już potrzeby używania szpachli i kolejnego lakierowania karoserii. Stosując taką metodę, możemy być pewni, że po gradobiciu na naszym samochodzie nie pozostanie nawet najmniejszy ślad, zaś auto nie straci na swojej wartości. Usuwamy wgniecenia na terenie całego kraju oraz w miejscowościach zlokalizowanych niedaleko naszego zakładu takich jak: Głogów, Żagań czy też Żary. Metoda PDR polega głównie na wykorzystywaniu właściwości specjalistycznych klejów oraz profesjonalnych narzędzi, które są do tego przeznaczone. Wykorzystuje się w niej siłę nacisku. Narzędzia w połączeniu z klejem wyciągają wgniecenie i dzięki temu prostemu zabiegowi nasza karoseria znów wygląda doskonale. Warto pamiętać jednak o tym, iż skuteczność tej metody jest możliwa tylko wtedy, gdy gradobicie nie spowodowało dodatkowych dużych odprysków lakieru samochodowego. Dobry i sprawdzony specjalista sprawnie posługujący się w swojej pracy metodą PDR na pewno nam pomoże i doprowadzi nasze auto do stanu sprzed gradobicia. Wielu klientów było zaskoczonych jakością oraz efektem końcowym wykonania takiej usługi.

Głogów, Żagań, Żary: Naprawa po gradobiciu

Najczęstsze naprawy karoserii po gradobiciu mają miejsce późną wiosną i latem. Rzadziej występują jesienią. Dynamiczna pogoda może nas nieraz zaskoczyć. Statystyki pokazują, że grad występuje w ostatnich latach coraz częściej. Bardzo dużo było zgłoszeń zniszczonej karoserii, szyberdachów, szyb i reflektorów samochodowych po wystąpieniu tego zjawiska pogodowego. Duże znaczenie dla kierowców miało to, że naprawy ich aut sprawdzoną metodą PDR nie będą miały wpływu na obniżenie wartości zakupionych przez nich wcześniej pojazdów.

PRACUJEMY NA MARKACH

dentcraft-kinked-studio
ultra-kinked-studio
keco-kinked-studio
proprd-kinked-studio