Cześć, jesteśmy Kinked Studio

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

Doświadczenie
Cena
Zadowolenie klienta
Gwarancja

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w bezinwazyjnych naprawach wgnieceń z karoserii samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. Na rynku jesteśmy od 2015 roku, lecz nasza przygoda z techniką PDR (Paintless Dent Repair) zaczęła się dużo szybciej. Już od 2013 roku rozpoczęły się nasze szkolenia w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania.

Od tamtego czasu intensywnie trenujemy we włoskiej firmie Ballsystem, która jest jedną z czołowych w dziedzinie PDR na świecie. Z roku na rok nasze kwalifikacje są coraz wyższe, co stwierdzają sami mistrzowie tego fachu. Dzięki temu uzyskaliśmy uznanie renomowanej firmy w Polsce – Atum Plus, która jest obecnie naszym głównym partnerem.

kinked-studio-certyfikat-firma
kinked-studio-certyfikat

Firm na rynku które, specjalizują się w technice PDR jest mnóstwo, ale czy każda jest na tyle wykwalifikowana, aby podejmować się naprawy ?

Stanowczo odpowiadamy, NIE!

W każdym miesiącu trafiają do nas samochody po nieudanych naprawach usuwania wgnieceń, które później musimy poprawiać. Obok przykład nieudanej naprawy przez nieprofesjonalny warsztat.

Natomiast nasze usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest przeprowadzane z pełnym profesjonalizmem, a pod każdą naszą naprawą możemy się z czystym sumieniem podpisać. Tak wygląda poprawione wgniecenie przez naszych techników.

Nieprofesjonalny warsztat

Kinked Studio

Naszym celem jest szerzenie naszych metod naprawy, które są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy w branży motoryzacyjnej w tym dealerów samochodowych, warsztatów blacharskich, dostawców usług logistycznych, wypożyczalni samochodów, firm zarządzających flotami pojazdów i producentów samochodów.

Firmy te zawsze szukają prostych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań.

naprawy-po-gradobiciu-szkody-gradowe-kinked-studio
Wyciągniętych wgnieceń
98756
Wyciągniętych wgnieceń
Zadowolonych klientów
1280
Zadowolonych klientów
procent satysfakcji klienta
100
procent satysfakcji klienta
procent gwarancji
100
procent gwarancji

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA MOŻE BYĆ TAŃSZE NAWET DO 60% OD TRADYCYJNEJ NAPRAWY