NAPRAWA WGNIECEŃ KOMUNIKACYJNYCH Zielona Góra, Żagań, Głogów, Żary, Bolesławiec, Nowa Sól

Szkody wynikające na skutek kolizji bądź wypadku drogowego – naprawa wgnieceń komunikacyjnych

Oferujemy niezwykle skuteczną i innowacyjną, mimo swojej długiej historii, naprawę wgnieceń komunikacyjnych metodą PDR. Najprostsza definicja tej metody to usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Naszym zadaniem jest przede wszystkim analiza powstałych szkód oraz dobór konkretnej technologii, którą wykorzystamy w czasie naprawy. W razie potrzeby stosowaną przez nas metodę połączymy również z klasycznymi technikami napraw blacharsko – lakierniczymi.  Wszystko po to, by osiągnąć efekt maksymalnie satysfakcjonujący właściciela samochodu, który zlecił nam jego naprawę.

Dlaczego wykorzystujemy właśnie tę metodę do usuwania wgnieceń?

Nasze czynności koncentrują się na dobraniu odpowiedniej technologii naprawy, która jest adekwatna do uszkodzeń na pojeździe. W razie potrzeby łączymy naprawę PDR z tradycyjną naprawą blacharsko-lakierniczą.  Kiedy w przeszłości oddawałeś swój samochód, którego karoseria niestety posiada nieestetyczne wgniecenie lub wgniecenia, najczęściej proponowaną usługą było tzw. szpachlowanie. Jego efektem było zgrubienie powłoki lakierniczej, co znów bezpośrednio wpływało na wartość rezydualną pojazdu.

Taki stan rzeczy wiąże się z tym, że przyszły, ewentualny kupiec nie jest w stanie sprawdzić historii wypadków Twojego samochodu. Niestety takie zgrubienie jest dla niego bezpośrednim znakiem, że np. ukrywasz poważne uszkodzenia itp. Dzięki wykorzystywaniu obu technik i bazowaniu przede wszystkim na możliwościach, jakie daje metoda PDR, wartość Twojego samochodu nie będzie tak mocno obniżona, jak w przypadku klasycznych napraw blacharsko – lakierniczych. Nie mówiąc już o tym, że efekty wizualne połączenia wspomnianych technik potrafią być wyjątkowo imponujące.

Naprawy bezgotówkowe
Naprawa PDR - Naprawy PDR

KOSZT NAPRAWY MOŻE BYĆ NIŻSZY NAWET DO 60% OD TRADYCYJNEJ NAPRAWY

Naprawa wgnieceń komunikacyjnych bez lakierowania – kiedy jest możliwa?

Można zastanawiać się kiedy karoseria naszego auta nadaje się do wykorzystania tej innowacyjnej metody. Istotną informacją jest, że lakier musi być nienaruszony. Nie może być widocznych odprysków, gdyż wówczas potrzeba szpachlowania karoserii. Celem przyświecającym całemu zabiegowi naprawy wgniecenia jest to, aby uzyskać efekt taki, jak w oryginalnym stanie – bez wgniecenia, bez rys, bez odprysków, a także bez rozciągniętej blachy.

Tylko specjaliści korzystający z metody PDR są w stanie rzetelnie ocenić, czy można wykorzystać taki sposób naprawy karoserii samochodu i odpowiednio wycenić usługę. Na miejscu również jest podawana suma, jaką klient zapłaci za usuwanie wgnieceń, a także czy da się to zrobić od ręki, czy będzie trzeba dłużej nad tym popracować.

Naprawa wgnieceń komunikacyjnych

Naprawa wgnieceń komunikacyjnych to skuteczny sposób przywrócenia pierwotnego wyglądu pojazdowi po kolizji lub innym uszkodzeniu karoserii. Specjaliści w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych posługują się różnymi technikami, takimi jak PDR (Paintless Dent Repair), polegająca na usuwaniu wgnieceń bez konieczności lakierowania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i doświadczeniu fachowców, naprawa wgnieceń staje się efektywna, co pozwala zachować estetykę i wartość samochodu. Skorzystanie z profesjonalnych usług naprawy wgnieceń to szybki sposób na przywrócenie autu pierwotnego wyglądu po drobnych uszkodzeniach.

Już dziś wypełnij formularz dotyczący naprawy wgnieceń komunikacyjnych na naszej stronie i pozbądź się lęku o swoją karoserię. Wszystkie uszkodzenia powstałe podczas niespodziewanego, ale małego zdarzenia na drodze można najczęściej usunąć szybko i bezinwazyjnie. Sprawdź w Kinked Studia, czy twoje auto kwalifikuje się do takiej naprawy.

PRACUJEMY NA MARKACH

dentcraft-kinked-studio
ultra-kinked-studio
keco-kinked-studio
proprd-kinked-studio