Naprawa wgnieceń bez lakierowania, naprawy blacharskie Żagań, Głogów, Żary

Naprawa karoserii samochodu, naprawy blacharskie i likwidacja wgnieceń bez lakierowania

Głogów: Naprawa wgnieceń, usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Naprawa wgnieceń to nic przyjemnego dla właściciela samochodu bez względu na to, w jaki sposób one powstały. Najbardziej męczącą myślą jest obniżenie wartości samochodu, które jest prostą konsekwencją szpachlowania i ponownego pomalowania karoserii w miejscu wgniecenia. Jest jednak sposób na to, aby stres spowodowany naprawą zamienić na entuzjazm z wypróbowania zdobywającej coraz większą popularność metody! Naprawa wgnieceń bez lakierowania nie tylko jest możliwa, ale również doskonale się sprawdza i jest wyjątkowo efektywna. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy znaleźć warsztat samochodowy, który oferuje wyciąganie wgnieceń metodą PDR, czyli bezinwazyjne naprawy wgnieceń. Ta tajemnicza metoda ma swoje początku w latach czterdziestych ubiegłego wieku i pojawiła się w fabrykach Mercedesa, gdzie z powodzeniem stosowali ją jej pracownicy. Dzisiaj PDR (ang. Paintless Dent Repair) zdobywa coraz szersze grono zadowolonych i usatysfakcjonowanych naprawą samochodu zwolenników. Nic dziwnego, przy doświadczonym techniku i zastosowaniu odpowiedniego wariantu tej metody można działać prawdziwe cuda!

Naprawa wgnieceń bez lakierowania Żary, Żagań

Jak wygląda naprawa blacharska usuwania wgnieceń bez lakierowania? Założenia tej metody są takie, że przy użyciu kleju i specjalnych narzędzi oraz wykorzystując siłę nacisku wypycha się karoserię, korygując na koniec jej kształt. Przy niewielkich i średnich wgnieceniach do ich dokładnego zlokalizowania używa się lamp, które wskazują dokładne miejsce, oświetlając je pod konkretnym kątem. Naprawy blacharskie bez lakierowania są dużą innowacją na rynku usług warsztatów samochodowych i cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim przez wzgląd na ich efekty wizualne. Likwidacja wgnieceń bez lakierowania dla bardzo wielu właścicieli samochodów jest ogromną ulgą i udogodnieniem. Nietrudno wyobrazić sobie poczucie straty kierowcy, który musiałby zlecić szpachlowanie np. zabytkowego samochodu z powodu gradobicia lub aktu wandalizmu. Na szczęście nie brakuje doświadczonych techników, którzy specjalizują się w tej metodzie, dając nadzieję wielu kierowcom, którym przydarzyła się niefortunna sytuacja i niechciana sytuacja.

KOSZT NAPRAWY PO GRADOBICIU MOŻE BYĆ NIŻSZY NAWET DO 60% OD TRADYCYJNEJ NAPRAWY

Likwidacja wgnieceń i wyciąganie blachy bez lakierowania Głogów, Żary, Żagań

Naprawa wgnieceń bez lakierowania to wyjątkowa jakość tego rodzaju usług. Dzięki nim bardzo często zdarzenie, które może wydawać się problematyczną stratą tak naprawdę nie ma żadnych poważnych konsekwencji. Brak śladów na karoserii to największy atut usuwania wgnieceń metodą PDR. Trudno nawet porównywać jej efektywność w stosunku do innych stosowanych wobec wgnieceń metod. Prostowanie blachy bez lakierowania to najlepsza z możliwych metod, kiedy mamy do czynienia z niewielkimi, poszczególnymi wgnieceniami, o które w codziennym poruszaniu się po drogach nie trudno. Wspomniany wcześniej grad, pijany wandal, nieuważny inny kierowca i wgniecenie gotowe. Gdzie szukać technika, który zajmie się naszym samochodem z zachowaniem najwyższych standardów tej metody? Wszędzie tam, gdzie pracują wykwalifikowani, doświadczeni i doceniani przez poprzednich klientów specjaliści w bezinwazyjnej metodzie usuwania wgnieceń PDR.

PRACUJEMY NA MARKACH

dentcraft-kinked-studio
ultra-kinked-studio
keco-kinked-studio
proprd-kinked-studio