Naprawy bezgotówkowe z Kinked Studio

Czym są naprawy bezgotówkowe? Na czym polega naprawa bezgotówkowa?

Naprawy bezgotówkowe to częsty sposób likwidacji uszkodzeń karoserii samochodu po stłuczce, gradobiciu, czy losowym zdarzeniu z udziałem auta. Polegają na rozliczeniu kosztów naprawy bezpośrednio pomiędzy ubezpieczycielem, a warsztatem samochodowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel pojazdu zwolniony jest z wszelkich formalności i przygotowywania dokumentacji (kosztorys naprawy, dokumentacja po naprawie). W prostych zdaniach: jeżeli masz wgniotkę na karoserii z powodu gradobicia, a opłaciłeś AC – gradobicie nie jest wówczas problemem. Chętnie pomożemy Tobie uporać się z tym kłopotem. Dokładnie tak samo jeżeli ktoś na parkingu wgniótł Ci zderzak lub drzwi. Poproś tylko sprawcę o jego OC i resztą zajmie się nasza firma. Towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty naprawy auta bezpośrednio w warsztacie.

W skrócie:

  1. Oddajesz uszkodzony samochód do warsztatu samochodowego.
  2. Podajesz dane swojego ubezpieczenia
  3. Warsztat samochodowy załatwia formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym.
  4. Fachowcy naprawiają auto.
  5. Ubezpieczalnia przelewa pieniądze na konto warsztatu samochodowego, który dokonał naprawy.
  6. Odbierasz naprawione i sprawne auto.

 

Kto przygotowuje kosztorys naprawy samochodu?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu usuwania wgnieceń w swoim samochodzie to wystarczy, że zostawisz auto w naszym warsztacie. My dopełnimy wszystkich formalności. Ubezpieczyciel przygotuje kosztorys naprawy Twojego samochodu. Następnie my ocenimy, czy jest to realna wycena i damy Ci znać, czy w tym kosztorysie naprawy się zmieścimy.

Naprawy bezgotówkoweKoszty wyciągania wgniotek pokrywa towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym wykupiłeś OC i/lub AC (w zależności od rodzaju zdarzenia i winy skorzystasz z jednej z tych polis). Warto sprawdzić, czy AC obejmuje gradobicie i jakie naprawy są wliczone, gdy nie ma winnego. Trzeba też wiedzieć co naprawisz z OC osoby, która wjechała w Twój pojazd.

Czy ubezpieczyciel może narzucić swój warsztat?

Pamiętać trzeba, że zgodnie z prawem w naszym kraju ubezpieczyciel nie ma prawa, aby narzucić swojemu klientowi konieczność naprawy pojazdu we wskazanym przez niego warsztacie. Wybór fachowca zależy tylko od preferencji właściciela pojazdu i wykupionej polisy OC lub AC.

Przedstawiciel warsztatu przed rozpoczęciem naprawy musi zaakceptować kosztorys sporządzony przez ubezpieczyciela. W przeciwnym razie różnicę między kosztem naprawy, a przyznanym odszkodowaniem, będzie musiał pokryć właściciel pojazdu. Dlatego zawsze rzetelnie podchodzimy do Twojej sprawy. Jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. Nie zniechęcaj się formalnościami – pomożemy Ci!

 

Naprawy bezgotówkowe z Kinked Studio w Zielonej Górze i okolicach

Jeżeli uległeś wypadkowi, stłuczce lub na twój samochód spadł grad i poszukujesz warsztatu w województwie lubuskim, który wykona naprawę auta po wypadku – trafiłeś idealnie. Firma Kinked Studio współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce, dzięki czemu możemy się zająć twoją naprawą bezgotówkowo z AC lub OC sprawcy. Wystarczy, że się do nas zgłosisz ze szkodą, a my wyślemy wszystkie dokumenty za Ciebie. Usuwanie wgnieceń po gradobiciu czy naprawa karoserii nie będzie już problemem.Pamiętaj, że każdorazowo gdy dochodzi do wypadku, stłuczki lub uszkodzenia samochodu w wyniku złych warunków atmosferycznych jak burza, czy gradobicie kierowca ma prawo zadecydować, czy chce otrzymać od ubezpieczyciela gotówkę i samodzielnie starać się o naprawę szkód, czy skorzystać z bardzo wygodnej likwidacji bezgotówkowej szkody. W warsztacie samochodowym Kinked Studio, zalecamy opcję naprawy bezgotówkowej, która pozwala często zaoszczędzić nerwy i czas związane z likwidacją powypadkowych uszkodzeń pojazdu.

 

Jakie dokumenty potrzebuje Twój ubezpieczyciel – kosztorys naprawy, aktualne ubezpieczenie OC.

Naprawy bezgotówkowe Zielona GóraPamiętaj! Naprawy bezgotówkowe dotyczą wyłącznie sytuacji, gdy uszkodzenie pojazdu jest zgłoszone jako szkoda w towarzystwie ubezpieczeniowym. Musisz mieć aktualne ubezpieczenie OC i przegląd pojazdu.

Zaletą napraw bezgotówkowych jest to, że nie angażujemy pieniędzy Klienta. Likwidujemy wgniecenia i wgniotki w zakresie ubezpieczenia AC i OC. Zabezpieczenie samochodu przed gradobiciem lub niepożądaną stłuczką na parkingu nie jest możliwe. Dlatego warto zawsze korzystać z ubezpieczenia Auto Casco, które generalnie nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym (chyba, że masz pojazd zakupiony w leasingu). Dzięki AC nie będą Ci straszne szkody po gradobiciu i uszkodzenia auta przy nieostrożnej jeździe lub parkowaniu.  Usuwanie wgnieceń PDR wykonasz wówczas szybko i bez ponoszenia kosztów. Ochrona od gradu (ubezpieczenie samochodu od gradu) jest standardowym elementem każdej polisy AC.  Jedynie przy opcji „AC mini” należy upewnić się, czy mamy wykupione ubezpieczenie od gradu.

 

Naprawy bezgotówkowe – czy można zrobić kosztorys naprawy samochodu online?

Tak – można zrobić kosztorys naprawy auta za pośrednictwem internetu. Wszystko możesz zgłosić do nas lub ubezpieczyciela online. Podaj nasz warsztat jako podmiot, który zajmie się usuwaniem wgnieceń. Przyspieszy to dokonanie naprawy. Bezgotówkowe naprawy powypadkowe w Kinked Studio wykonywane są najszybciej. Wszystko dlatego, że możemy bezpiecznie zaangażować własne środki finansowe na zakup materiałów do naprawy, potrzebnych części zamiennych i robociznę naszych pracowników. Naprawy po gradobiciu również są możliwe, jeżeli miałeś wykupione ubezpieczenie AC. Zadzwoń i dowiedz się w jaki sposób skorzystać z naprawy bezgotówkowej!