Wyciąganie wgnieceń Lubań – PDR naprawy karoserii

Doświadczyłeś stłuczki na parkingu lub uszkodzeń spowodowanych gradem, które pozostawiły wgniecenia na karoserii Twojego pojazdu? Jeśli zastanawiasz się nad skutecznym usunięciem tych wad, trafiłeś we właściwe miejsce! W Kinked Studio oferujemy profesjonalne usuwanie wgnieceń w Lubaniu, wykorzystując zaawansowane techniki PDR. Nasze usługi przywrócą oryginalny wygląd i wartość Twojego samochodu.

Wyciąganie wgnieceń Lubań – PDR naprawy karoseriiWiele warsztatów samochodowych proponuje klasyczne metody, takie jak wyciąganie blachy, a potem szpachlowanie i malowanie, jako sposób na usunięcie wgnieceń i wgniotek. Niestety, te tradycyjne techniki mogą prowadzić do naruszenia ciągłości lakieru na karoserii, co wymaga kolejnego malowania. To z kolei niesie ryzyko nieprawidłowego dopasowania koloru lakieru lub niefachowego wykonania, co może skutkować nawet rdzewieniem blachy karoserii pojazdu.

Jednak dla tych, którzy poszukują alternatywnego rozwiązania, mamy dobrą wiadomość! Istnieje metoda usuwania wgnieceń bez konieczności lakierowania, znana jako metod PDR. Ta nowoczesna technika jest dostępna dla kierowców z Lubania i okolic, którzy odwiedzą nasz warsztat w Kożuchowie. Dzięki niej możemy skutecznie pozbyć się wgnieceń, zachowując przy tym integralność lakieru. To gwarantuje zachowanie oryginalnego wyglądu i wartości Twojego pojazdu.

Sprawdź już dziś, czy wyciągniemy wgniotkę z Twojego samochodu!

Wyślij sms na numer: +48 735 984 283
lub wypełnij nasz formularz PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Lubaniu

Ford Edge - naprawa tylnej klapyNaprawa tylnej klapy w samochodzie Ford Edge - zdjęcie po naprawie
Specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu wgnieceń, korzystając z innowacyjnej metody PDR. Dzięki niej naprawiamy deformacje karoserii pojazdów bez konieczności dodatkowego lakierowania w Lubaniu i okolicach. Wykorzystujemy zaawansowaną technikę PDR (Paintless Dent Repair), opartą na zasadzie kleju i dźwigni z technologii Glue Puller.

Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie eliminować wgniecenia, nie uszkadzając przy tym warstwy lakieru. Dzięki temu oryginalna wartość pojazdu pozostaje nienaruszona, a naprawa jest pewna i trwa krótko. Priorytetem w naszym przedsiębiorstwie jest doświadczenie naszych techników, co zapewnia szybki powrót pojazdu do pierwotnego stanu. Nasze usługi pozwalają autu odzyskać swój wygląd sprzed gradobicia czy stłuczki samochodowej w krótkim czasie. Dlatego warto skorzystać z naszej propozycji i odwiedzić nasz warsztat w Kożuchowie przy ulicy Nowosolnej 43, aby umówić się na bezpłatną wycenę i profesjonalne usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania!

Cena naprawy PDR w Lubaniu – naprawy inne niż gradowe

symbol usługi Naprawy smart (PDR) – parkingowe, losowe cena brutto
PDR-P1 pierwsze wgniecenie do 30 mm średnicy / 3 mm głębokości na jednym elemencie 250 zł
PDR-P2 każde kolejne wgniecenie do 30 mm na tym samym elemencie 120 zł
PDR-P3 wgniecenia powyżej 30 mm średnicy od 250 zł

Tabela 1. Ceny wyciągania wgnieceń z karoserii samochodu w Lubaniu i okolicach

Wyciąganie wgnieceń PDR Lubań

Jak funkcjonuje metoda PDR i jak przebiega proces usuwania wgnieceń PDR w Lubaniu? Technika Paintless Dent Repair (PDR) to nieinwazyjna metoda naprawy karoserii pojazdu, znana również jako usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. Bezdotykowa technika usuwania wgnieceń polega na umieszczeniu specjalnych grzybków w obszarze wgniecenia i ich delikatnym wyciąganiu za pomocą młotka bezwładnościowego. Głęboko wciągnięte miejsce jest następnie korygowane przy wykorzystaniu specjalnego podbijaka i młotka.

Wyciąganie wgnieceń Lubań

Koszt naprawy auta po gradobiciu – wyciąganie wgniotek Lubań

Koszt naprawy auta po gradobiciu w Lubaniu i okolicach może być zróżnicowany, w zależności od stopnia uszkodzeń oraz rodzaju i modelu pojazdu. W przypadku lekkich wgnieceń spowodowanych gradobiciem, które nie uszkodziły lakieru, koszty naprawy mogą być stosunkowo niskie. Przykładowe ceny takich napraw można znaleźć w Tabeli 1 i Tabeli 2 poniżej lub w naszym cenniku. Jednakże, w przypadku większych uszkodzeń karoserii, wymagających szpachlowania, malowania i ewentualnej wymiany uszkodzonych elementów, koszty naprawy mogą znacząco wzrosnąć. Trzeba także brać pod uwagę markę i model samochodu, a także dostępność części zamiennych. Przy decyzji o naprawie karoserii po drobnej stłuczce czy gradobiciu ważne jest rozważenie, że taka interwencja nie tylko poprawia estetykę pojazdu, ale także przyczynia się do utrzymania jego wartości.

Wyciąganie wgnieceń PDR Lubań – ceny usunięcia wgniecenia po gradzie

Symbol usługi Naprawy smart (PDR) – uszkodzenia po gradobiciu
Cena netto Cena brutto
PDR-1 do 10 wgnieceń 1050,00 zł 1291,50 zł
PDR-2 11 – 20 wgnieceń 1330,00 zł 1635,90 zł
PDR-10 91 – 100 wgnieceń 3930,00 zł 4833,90 zł
PDR-11 każde kolejne wgniecenie powyżej 100 13,50 zł 16,60 zł
PDR-12 każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 120,00 zł 147,50 zł
PDR-12 ALU każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 150,00 zł 184,50 zł
PDR-13 każde wgniecenie powyżej 70 mm 220,00 zł 270,60 zł
PDR-13 ALU każde wgniecenie powyżej 70 mm 275,00 zł 338,25 zł

Tabela 2. Ceny napraw PDR po gradobiciu w Lubaniu i okolicach – skrót oferty, po więcej zapraszamy do cennika napraw PDR

Rozróżniamy 3 rodzaje wgnieceń:
1. do 40mm (pozycje PDR – 1 do PDR – 11),
2. powyżej 40 do 70mm,
3. powyżej 70mm. Przy naprawie elementów z aluminium dodatek + 25% (do elementu). Konieczność lakierowania elementu po wykonanej naprawie PDR obniża wartość naprawy PDR o 20% dla tego elementu.

Usuwanie wgnieceń Lubań – sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodów

Usuwanie wgnieceń Lubań - sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodówNaszym priorytetem jest promowanie skutecznych metod napraw, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla różnych przedsiębiorstw z sektora motoryzacyjnego. Wśród potencjalnych partnerów, uwzględniamy:

  • dealerów samochodowych,
  • warsztaty blacharskie,
  • dostawców usług logistycznych,
  • posiadaczy aut zabytkowych,
  • właścicieli samochodów luksusowych,
  • jak i wypożyczalnie samochodów,
  • firmy zarządzające flotami pojazdów
  • oraz producentów samochodów.

Oferujemy wsparcie firmom, które poszukują prostych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań. Jeśli prowadzisz tego typu przedsiębiorstwo i szukasz profesjonalnej pomocy w konkurencyjnych cenach, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu z Kinked Studio! Jesteśmy gotowi podzielić się naszym doświadczeniem i wspólnie znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Usługi oferujemy także dla właścicieli pojazdów ze Zgorzelca, Legnicy, Polkowic, Bolesławca, Zielonej Góry, Lubina, Głogowa, Leszna, Nowej Soli i Krosna Odrzańskiego oraz Świebodzina czy Sulechowa. Zapraszamy!