Wyciąganie wgnieceń Krosno Odrzańskie – PDR naprawy karoserii

Doświadczyłeś kolizji na parkingu? Grad zniszczył karoserię, pozostawiając wgniecenia na masce, dachu, drzwiach czy bagażniku? Jeśli rozważasz usunięcie tych wgnieceń, trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy fachowe usuwanie wgnieceń w Krośnie Odrzańskim, korzystając z zaawansowanych technik PDR we współpracy z Kinked Studio. Przywrócimy oryginalny wygląd i wartość Twojego pojazdu.

Wyciąganie wgnieceń Krosno Odrzańskie – PDR naprawy karoserii

Wiele warsztatów samochodowych proponuje szpachlowanie i malowanie karoserii jako sposób na usunięcie wgnieceń, wgniotek czy załamań blachy. Niestety, tradycyjne metody wyciągania wgnieceń często prowadzą do przerwania ciągłości lakieru na karoserii auta. Specjaliści zobowiązani są do wygładzenia blachy i przeprowadzenia procesu lakierowania od nowa, co niesie ryzyko nieprawidłowego dobrania koloru lakieru lub nieprofesjonalnego wykonania, mogącego skutkować nawet rdzewieniem blachy.

Na szczęście, dla tych, którzy zastanawiają się, czy istnieje inna opcja, mamy dobrą wiadomość! Tak, istnieje! Nazywa się to wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania, czyli usuwaniem wgnieceń PDR. Jest to usługa dostępna dla kierowców z Krośnie Odrzańskim i okolic, którzy zdecydują się odwiedzić nasz warsztat. Dzięki tej nowoczesnej technice można efektywnie pozbyć się wgnieceń, nie narażając przy tym lakieru. To zapewnia zachowanie oryginalnego wyglądu i wartości pojazdu.

Sprawdź już dziś, czy wyciągniemy wgniotkę z Twojego samochodu!

Wyślij sms na numer: +48 735 984 283
lub wypełnij nasz formularz PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Krośnie Odrzańskim

Ford Edge - naprawa tylnej klapyNaprawa tylnej klapy w samochodzie Ford Edge - zdjęcie po naprawie
Nasza specjalność to profesjonalne usuwanie wgnieceń. Robimy to wykorzystując innowacyjną metodę PDR. Oznacza to, że naprawiamy deformacje karoserii pojazdów bez konieczności dodatkowego lakierowania w Krośnie Odrzańskim i okolicach. Posługujemy się zaawansowaną techniką PDR (Paintless Dent Repair), opartą na zasadzie dźwigni oraz technologii klejowej Glue Puller.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie, skutecznie likwidujemy wgniecenia, unikając uszkodzeń warstwy lakieru. To sprawia, że oryginalna wartość pojazdu pozostaje taka sama, a bezinwazyjna naprawa wgnieceń nie tylko dostarcza doskonałych rezultatów, ale również gwarantuje trwałe efekty, pod warunkiem precyzyjnego wykonania.

W naszym przedsiębiorstwie priorytetem jest doświadczenie naszych techników, co zapewnia szybki powrót pojazdu do pierwotnego stanu. Dzięki naszym usługom auta mogą odzyskać swój pierwotny wygląd po gradobiciu czy stłuczce samochodowej w krótkim czasie. Warto skorzystać z propozycji Kinked Studio, kierowanej do właścicieli pojazdów z Krosna Odrzańskiego, i odwiedzić nasz warsztat w Kożuchowie przy ulicy Nowosolnej 43. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wycenę i profesjonalne usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania!

Cena naprawy PDR w Krośnie Odrzańskim – naprawy inne niż gradowe

symbol usługi Naprawy smart (PDR) – parkingowe, losowe cena brutto
PDR-P1 pierwsze wgniecenie do 30 mm średnicy / 3 mm głębokości na jednym elemencie 250 zł
PDR-P2 każde kolejne wgniecenie do 30 mm na tym samym elemencie 120 zł
PDR-P3 wgniecenia powyżej 30 mm średnicy od 250 zł

Tabela 1. Ceny wyciągania wgnieceń z karoserii samochodu w Krośnie Odrzańskim i okolicach

Wyciąganie wgnieceń PDR Krosno Odrzańskie

Jak działa metoda PDR i jaki jest proces usuwania wgnieceń PDR w Krośnie Odrzańskim? Technika Paintless Dent Repair (PDR) to nieinwazyjna metoda naprawy karoserii pojazdu, znana również jako usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. Bezinwazyjny sposób usuwania wgnieceń polega na umieszczeniu specjalnych grzybków w obszarze wgniecenia i delikatnym ich wyciąganiu za pomocą młotka bezwładnościowego, co eliminuje potrzebę stosowania farby i zachowuje oryginalny wygląd pojazdu.

Wyciąganie wgnieceń Krosno Odrzańskie

Koszt naprawy auta po gradobiciu – wyciąganie wgniotek Krosno Odrzańskie

Koszt naprawy auta po gradobiciu w Krośnie Odrzańskim i okolicach może być zróżnicowany, w zależności od stopnia uszkodzeń oraz rodzaju i modelu pojazdu. W przypadku lekkich wgnieceń spowodowanych gradobiciem, które nie uszkodziły lakieru, koszty naprawy mogą być stosunkowo niskie. Przykładowe ceny takich napraw można znaleźć w Tabeli 1 i Tabeli 2 poniżej lub w naszym cenniku. W przypadku poważniejszych uszkodzeń karoserii, które wymagają szpachlowania, malowania i ewentualnej wymiany uszkodzonych elementów, koszty naprawy mogą znacząco wzrosnąć. Należy również brać pod uwagę markę i model samochodu, a także dostępność części zamiennych. Przy podejmowaniu decyzji o naprawie karoserii po niewielkiej stłuczce czy gradobiciu warto zauważyć, że taka interwencja nie tylko poprawia wygląd pojazdu, ale także przyczynia się do utrzymania jego wartości rynkowej.

Wyciąganie wgnieceń PDR Krosno Odrzańskie – ceny usunięcia wgniecenia po gradzie

Symbol usługi Naprawy smart (PDR) – uszkodzenia po gradobiciu
Cena netto Cena brutto
PDR-1 do 10 wgnieceń 1050,00 zł 1291,50 zł
PDR-2 11 – 20 wgnieceń 1330,00 zł 1635,90 zł
PDR-10 91 – 100 wgnieceń 3930,00 zł 4833,90 zł
PDR-11 każde kolejne wgniecenie powyżej 100 13,50 zł 16,60 zł
PDR-12 każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 120,00 zł 147,50 zł
PDR-12 ALU każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 150,00 zł 184,50 zł
PDR-13 każde wgniecenie powyżej 70 mm 220,00 zł 270,60 zł
PDR-13 ALU każde wgniecenie powyżej 70 mm 275,00 zł 338,25 zł

Tabela 2. Ceny napraw PDR po gradobiciu w Krośnie Odrzańskim i okolicach – skrót oferty, po więcej zapraszamy do cennika napraw PDR

Rozróżniamy 3 rodzaje wgnieceń: 1. do 40mm (pozycje PDR – 1 do PDR – 11), 2. powyżej 40 do 70mm, 3. powyżej 70mm. Przy naprawie elementów z aluminium dodatek + 25% (do elementu). Konieczność lakierowania elementu po wykonanej naprawie PDR obniża wartość naprawy PDR o 20% dla tego elementu.

Usuwanie wgnieceń Krosno Odrzańskie – sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodów

Usuwanie wgnieceń Krosno Odrzańskie - sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodówNaszym priorytetem jest propagowanie skutecznych metod napraw, stanowiących doskonałe rozwiązanie dla różnych przedsiębiorstw z sektora motoryzacyjnego. Wśród potencjalnych partnerów uwzględniamy:

  • dealerów samochodowych,
  • warsztaty blacharskie,
  • dostawców usług logistycznych,
  • posiadaczy aut zabytkowych,
  • właścicieli samochodów luksusowych,
  • jak i wypożyczalnie samochodów,
  • firmy zarządzające flotami pojazdów
  • oraz producentów samochodów.

Kinked Studio oferuje wsparcie dla firm poszukujących prostych, ekonomicznych i szybkich rozwiązań. Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, które potrzebuje profesjonalnej pomocy w atrakcyjnych cenach, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasz zespół jest gotów podzielić się doświadczeniem i razem z Tobą znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Usługi oferujemy także dla właścicieli pojazdów ze Zgorzelca, Polkowic, Bolesławca, Zielonej Góry, Legnicy, Lubina, Głogowa, Nowej Soli oraz Świebodzina czy Sulechowa. Zapraszamy!