Wyciąganie wgnieceń Bolesławiec – PDR naprawy karoserii

Zdarzyła Ci się kolizja na parkingu? Grad zniszczył karoserię – maskę, dach, drzwi albo bagażnik? Jeśli zastanawiasz się nad usunięciem wgnieceń, to znalazłeś się we właściwym miejscu! Oferujemy profesjonalne usuwanie wgnieceń w Bolesławcu przy użyciu zaawansowanych technik PDR we współpracy z Kinked Studio. Przywrócimy pierwotny wygląd i wartość Twojego pojazdu.

Wyciąganie wgnieceń Bolesławiec – PDR naprawy karoserii

Wiele warsztatów samochodowych proponuje usługi szpachlowania i malowania karoserii jako sposób na pozbycie się wgnieceń, wgniotek czy załamań blachy. Niestety, często korzystanie z tradycyjnych metod wyciągania wgnieceń może prowadzić do przerwania ciągłości lakieru na karoserii auta. Specjaliści są zobligowani do wygładzenia blachy i przeprowadzenia procesu lakierowania od nowa, co niesie ze sobą ryzyko dobrania nieprawidłowego koloru lakieru lub nieprofesjonalnego wykonania, co może skutkować nawet rdzewieniem blachy.

Na szczęście, dla tych, którzy zastanawiają się, czy istnieje inna opcja, mamy dobrą wiadomość! Tak, istnieje! Nazywa się to wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania, czyli usuwaniem wgnieceń PDR. Jest to usługa dostępna dla kierowców z Bolesławca i okolic, którzy zdecydują się odwiedzić nasz warsztat. Dzięki tej innowacyjnej metodzie można skutecznie usunąć wgniecenia, nie narażając lakieru, co gwarantuje utrzymanie oryginalnego wyglądu i wartości pojazdu.

Sprawdź już dziś, czy wyciągniemy wgniotkę z Twojego samochodu!

Wyślij sms na numer: +48 735 984 283
lub wypełnij nasz formularz PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Bolesławcu

Ford Edge - naprawa tylnej klapyNaprawa tylnej klapy w samochodzie Ford Edge - zdjęcie po naprawie
Nasza specjalizacja to usuwanie wgnieceń za pomocą innowacyjnej metody PDR, co oznacza, że naprawiamy deformacje karoserii pojazdów bez potrzeby dodatkowego lakierowania w Bolesławcu i okolicach. Wykorzystujemy zaawansowaną technikę PDR (Paintless Dent Repair), opartą na zasadzie dźwigni oraz Glue Puller, czyli technologii klejowej.

Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu skutecznie eliminujemy wgniecenia, nie uszkadzając przy tym powłoki lakieru, co z kolei oznacza, że wartość pojazdu pozostaje nietknięta. Bezinwazyjna naprawa wgnieceń nie tylko przynosi  świetny rezultat, ale także gwarantuje doskonałe efekty, pod warunkiem właściwego wykonania.

W naszej firmie priorytetem jest doświadczenie techników, co zapewnia szybki powrót pojazdu do pierwotnego stanu. Dzięki naszym usługom samochód w krótkim czasie odzyskuje wygląd sprzed gradobicia czy stłuczki samochodowej. Dlatego warto skorzystać z oferty Kinked Studio, skierowanej do właścicieli pojazdów z Bolesławca, oraz odwiedzić nasz warsztat w Kożuchowie przy ulicy Nowosolnej 43. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wycenę i profesjonalne usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania!

Cena naprawy PDR w Bolesławcu – naprawy inne niż gradowe

symbol usługi Naprawy smart (PDR) – parkingowe, losowe cena brutto
PDR-P1 pierwsze wgniecenie do 30 mm średnicy / 3 mm głębokości na jednym elemencie 250 zł
PDR-P2 każde kolejne wgniecenie do 30 mm na tym samym elemencie 120 zł
PDR-P3 wgniecenia powyżej 30 mm średnicy od 250 zł

Tabela 1. Ceny wyciągania wgnieceń z karoserii samochodu w Bolesławcu i okolicach

Wyciąganie wgnieceń PDR Bolesławiec

Jak działa metoda PDR i jak przebiega proces usuwania wgnieceń PDR w Bolesławcu? Metoda Paintless Dent Repair (PDR) to bezinwazyjna metoda naprawy karoserii auta zwana też bezlakierowym usuwaniem wgnieceń. Nieinwazyjna technika usuwania wgnieceń bez lakierowania, czyli wyciąganie wgniotek, polega na umieszczeniu specjalnych grzybków w obszarze wgniecenia i ich delikatnym wyciąganiu za pomocą młotka bezwładnościowego. Głęboko wciągnięte miejsce jest następnie korygowane przy użyciu specjalnego podbijaka i młotka.

Wyciąganie wgnieceń Bolesławiec

Koszt naprawy auta po gradobiciu – wyciąganie wgniotek Bolesławiec

Koszt naprawy auta po gradobiciu w Bolesławcu i okolicach może być zróżnicowany, w zależności od stopnia uszkodzeń oraz rodzaju i modelu pojazdu. W przypadku lekkich wgniotek spowodowanych gradobiciem, które nie naruszyły lakieru, koszty naprawy mogą być stosunkowo niskie. Przykładowe ceny takich napraw można zobaczyć w Tabeli 1 i Tabeli 2 poniżej lub w naszym cenniku. Jednakże, jeśli gradobicie spowodowało większe uszkodzenia karoserii, wymagające szpachlowania, malowania i ewentualnej wymiany uszkodzonych elementów, koszty naprawy mogą znacznie wzrosnąć. Tutaj decydujący wpływ ma także marka i model samochodu oraz dostępność części zamiennych. Rozważając, czy warto podjąć się naprawy karoserii po drobnej stłuczce czy gradobiciu, istotne jest pamiętanie, że taka interwencja nie tylko wpływa pozytywnie na estetykę pojazdu, ale również przyczynia się do utrzymania jego wartości

Wyciąganie wgnieceń PDR Bolesławiec – ceny usunięcia wgniecenia po gradzie

Symbol usługi Naprawy smart (PDR) – uszkodzenia po gradobiciu
Cena netto Cena brutto
PDR-1 do 10 wgnieceń 1050,00 zł 1291,50 zł
PDR-2 11 – 20 wgnieceń 1330,00 zł 1635,90 zł
PDR-10 91 – 100 wgnieceń 3930,00 zł 4833,90 zł
PDR-11 każde kolejne wgniecenie powyżej 100 13,50 zł 16,60 zł
PDR-12 każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 120,00 zł 147,50 zł
PDR-12 ALU każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 150,00 zł 184,50 zł
PDR-13 każde wgniecenie powyżej 70 mm 220,00 zł 270,60 zł
PDR-13 ALU każde wgniecenie powyżej 70 mm 275,00 zł 338,25 zł

Tabela 2. Ceny napraw PDR po gradobiciu w Bolesławcu i okolicach – skrót oferty, po więcej zapraszamy do cennika napraw PDR

Rozróżniamy 3 rodzaje wgnieceń: 1. do 40mm (pozycje PDR – 1 do PDR – 11), 2. powyżej 40 do 70mm, 3. powyżej 70mm. Przy naprawie elementów z aluminium dodatek + 25% (do elementu). Konieczność lakierowania elementu po wykonanej naprawie PDR obniża wartość naprawy PDR o 20% dla tego elementu.

Usuwanie wgnieceń Bolesławiec – sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodów

Usuwanie wgnieceń Bolesławiec - sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodówNaszym głównym celem jest promowanie efektywnych metod napraw, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla różnych firm z branży motoryzacyjnej. W gronie potencjalnych partnerów znajdują się zarówno:

  • dealerzy samochodowi,
  • warsztaty blacharskie,
  • dostawcy usług logistycznych,
  • posiadacze aut zabytkowych,
  • właściciele samochodów luksusowych,
  • jak i wypożyczalnie samochodów,
  • firmy zarządzające flotami pojazdów
  • oraz producenci samochodów.

Wspieramy przedsiębiorstwa poszukujące prostych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań. Jeśli prowadzisz tego rodzaju biznes i szukasz profesjonalnej pomocy w konkurencyjnych cenach, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z Kinked Studio! Jesteśmy gotowi do podzielenia się naszym doświadczeniem i wspólnego znalezienia optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Usługi oferujemy także dla właścicieli pojazdów ze Zgorzelca, Legnicy, Polkowic, Zielonej Góry, Lubina, Głogowa, Nowej Soli i Krosna Odrzańskiego oraz Świebodzina czy Sulechowa. Zapraszamy!