Wyciąganie wgnieceń Zgorzelec – PDR naprawy karoserii

Przytrafiła Ci się stłuczka parkingowa? Grad zniszczył Ci maskę, dach albo drzwi i bagażnik? Jeżeli zastanawiasz się nad usunięciem wgnieceń to świetnie trafiłeś! Wyciąganie wgnieceń Zgorzelec, to oferta którą proponujemy z technikami PDR z Kinked Studio, by przywrócić wygląd i pierwotną wartość Twojemu pojazdowi.

Wyciąganie wgnieceń Zgorzelec – PDR naprawy karoserii

Wiele warsztatów samochodowych oferuje usługi szpachlowania i malowania karoserii, które pozwalają stosunkowo tanio pozbyć się wgnieceń, wgniotek czy załamań blachy. Często stosuje się te tradycyjne metody wyciągania wgnieceń, co niestety kończy się przerwaniem ciągłości lakieru na karoserii auta. Fachowcy muszą wtedy wygładzić blachę, a następnie przeprowadzić proces lakierowania od nowa. Powoduje to ryzyko dobrania złego koloru lakieru, albo nieprofesjonalnego wykonania, które może grozić nawet rdzewieniem części  blachy. Na szczęście, dla wszystkich zastanawiających się nad tym, czy istnieje inna możliwość, mamy dobrą wiadomość! Tak, istnieje! Nazywa się wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania, czyli usuwaniem wgnieceń PDR. Jest to usługa dostępna dla kierowców ze Zgorzelca i okolic, którzy przyjadą ze swoim samochodem do naszego warsztatu.

Sprawdź już dziś, czy wyciągniemy wgniotkę z Twojego samochodu!

Wyślij sms ze zdjęciem na numer: +48 735 984 283
lub wypełnij nasz formularz PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Zgorzelcu

Ford Edge - naprawa tylnej klapyNaprawa tylnej klapy w samochodzie Ford Edge - zdjęcie po naprawie
Jesteśmy wyspecjalizowani w usuwaniu wgnieceń przy użyciu metody PDR, co oznacza, że naprawiamy deformacje karoserii pojazdów bez konieczności dodatkowego lakierowania w Zgorzelcu i okolicach. Wykorzystujemy innowacyjną technikę PDR (Paintless Dent Repair), opartą na zasadzie dźwigni oraz Glue Puller, czyli metodzie klejowej.

Nasze profesjonalne podejście pozwala na skuteczne usunięcie wgnieceń bez uszkadzania powłoki lakierniczej, co z kolei oznacza, że wartość pojazdu pozostaje nietknięta. Bezdotykowa naprawa wgnieceń jest nie tylko skuteczna, ale także gwarantuje doskonałe rezultaty, pod warunkiem właściwego wykonania.

W naszej firmie doświadczenie techników, jest najważniejsze i zapewnia szybki powrót pojazdu do pierwotnego stanu. Auto w krótkim czasie wygląda jak przed gradobiciem czy stłuczką samochodową. Dlatego warto skorzystać z usług Kinked Studio oferowanych dla właścicieli pojazdów ze Zgorzelca oraz zapoznać się z naszym warsztatem w Kożuchowie na ulicy Nowosolnej 43. Zadzwoń, aby umówić się na darmową wycenę i profesjonalne usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania!

Cena naprawy PDR w Zgorzelcu – naprawy inne niż gradowe

symbol usługi Naprawy smart (PDR) – parkingowe, losowe cena brutto
PDR-P1 pierwsze wgniecenie do 30 mm średnicy / 3 mm głębokości na jednym elemencie 250 zł
PDR-P2 każde kolejne wgniecenie do 30 mm na tym samym elemencie 120 zł
PDR-P3 wgniecenia powyżej 30 mm średnicy od 250 zł

Tabela 1. Ceny wyciągania wgnieceń z karoserii samochodu w Zgorzelcu i okolicach

Wyciąganie wgnieceń PDR Zgorzelec

Na czym polega metoda PDR? Jak wygląda wyciąganie wgnieceń PDR w Zgorzelcu? Metoda usuwania wgnieceń PDR (Paintless Dent Repair) opiera się na dwóch różnych podejściach, z których jedno jest bezinwazyjne, a drugie inwazyjne. Bezinwazyjny sposób usuwania wgnieceń bez lakierowania, czyli wyciągania wgniotek, polega na umieszczeniu specjalnych grzybków w obszarze wgniecenia i ich delikatnym wyciąganiu za pomocą młotka bezwładnościowego. Mocno wyciągnięte miejsce koryguje się specjalnym podbijakiem i młotkiem.

Wyciąganie wgnieceń Zgorzelec

Alternatywnie, inwazyjna metoda obejmuje bardziej tradycyjne podejście, polegające na rozmontowaniu i zdemontowaniu elementów karoserii, aby uzyskać dostęp do wnętrza. W tym przypadku, specjalista naprawiający wgniecenie, usuwa je w bardziej inwazyjny sposób powodując wielokrotnie naruszenie powłoki lakieru – przerywając tę powłokę. Następnie lakieruje naprawiany element karoserii w celu przywrócenia pierwotnego wyglądu pojazdu. Oba podejścia są skuteczne w procesie naprawy wgnieceń, jednak metoda bezinwazyjna PDR cieszy się rosnącą popularnością dzięki swojej skuteczności i braku naruszania powłoki lakierniczej, a co za tym idzie większej ochronie przed rdzą.

Koszt naprawy auta po gradobiciu – wyciąganie wgnieceń Zgorzelec

Koszt naprawy auta po gradobiciu może być zróżnicowany, w zależności od stopnia uszkodzeń oraz rodzaju i modelu pojazdu. W przypadku lekkich wgnieceń spowodowanych gradobiciem, które nie naruszyły lakieru, koszty naprawy mogą być stosunkowo niskie. Przykładowe ceny takich napraw można zobaczyć w Tabeli 1 i Tabeli 2 poniżej lub w naszym cenniku. Jednakże, jeśli gradobicie spowodowało większe uszkodzenia karoserii, wymagające szpachlowania, malowania i ewentualnej wymiany uszkodzonych elementów, koszty naprawy mogą znacznie wzrosnąć. Tutaj decydujący wpływ ma także marka i model samochodu oraz dostępność części zamiennych. Przy rozważaniach na temat tego, czy w ogóle naprawiać karoserię auta po niewielkiej stłuczce lub opadach gradu warto zauważyć, że naprawa auta po gradobiciu lub stłuczkach jest ważna nie tylko ze względu na estetykę, lecz także na zachowanie wartości pojazdu.

Wyciąganie wgnieceń PDR Zgorzelec – ceny usunięcia wgniecenia po gradzie

Symbol usługi Naprawy smart (PDR) – uszkodzenia po gradobiciu
Cena netto Cena brutto
PDR-1 do 10 wgnieceń 1050,00 zł 1291,50 zł
PDR-2 11 – 20 wgnieceń 1330,00 zł 1635,90 zł
PDR-10 91 – 100 wgnieceń 3930,00 zł 4833,90 zł
PDR-11 każde kolejne wgniecenie powyżej 100 13,50 zł 16,60 zł
PDR-12 każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 120,00 zł 147,50 zł
PDR-12 ALU każde wgniecenie powyżej 40 do 70 mm 150,00 zł 184,50 zł
PDR-13 każde wgniecenie powyżej 70 mm 220,00 zł 270,60 zł
PDR-13 ALU każde wgniecenie powyżej 70 mm 275,00 zł 338,25 zł

Tabela 2. Ceny napraw PDR po gradobiciu w Zgorzelcu i okolicach – skrót oferty, po więcej zapraszamy do cennika napraw PDR

Rozróżniamy 3 rodzaje wgnieceń: 1. do 40mm (pozycje PDR – 1 do PDR – 11), 2. powyżej 40 do 70mm, 3. powyżej 70mm. Przy naprawie elementów z aluminium dodatek + 25% (do elementu). Konieczność lakierowania elementu po wykonanej naprawie PDR obniża wartość naprawy PDR o 20% dla tego elementu.

Usuwanie wgnieceń Zgorzelec – sprawdź ofertę dla dealerów i  wypożyczalni samochodów

Naszym priorytetem jest promowanie skutecznych metod naprawy, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych firm z branży motoryzacyjnej. Wśród naszych potencjalnych partnerów znajdują się zarówno dealerzy samochodowi, warsztaty blacharskie, dostawcy usług logistycznych, jak i wypożyczalnie samochodów, firmy zarządzające flotami pojazdów oraz producenci samochodów.

Wspieramy przedsiębiorstwa poszukujące prostych, szybkich i ekonomicznych rozwiązań. Jeżeli reprezentujesz tego rodzaju biznes i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w dobrej cenie, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z Kinked Studio! Jesteśmy gotowi, by dzielić się naszym doświadczeniem i wspólnie znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Usługi oferujemy także dla właścicieli pojazdów z Legnicy, Polkowic, Bolesławca, Zielonej Góry, Lubina, Głogowa, Nowej Soli i Krosna Odrzańskiego oraz Świebodzina czy Sulechowa. Zapraszamy!