Audi S5

Audi S5 – Usuwanie Wgnieceń Parkingowych w Kinked Studio

Wyciąganie wgniecenia z tylnych drzwi

Audi S5 miało wgniecione prawe tylne drzwi. Wgniecenie parkingowe  pionowe, co zazwyczaj się zdarza przy uderzeniach drzwiami samochodów dostawczych tj. busy, gdzie drzwi są dość wysoko umiejscowione.

Właściciel tego Audi S5 potrzebował pomocy po wizycie na jednym z parkingów. Tylne drzwi samochodu miały wgniecenie pionowe, ale bez przerwania powłoki lakieru. Konsultacja w Kinked Studio okazała się pomyślna, gdyż okazało się że uniknie się typowej naprawy blacharskiej. Usuwanie wgnieceń metodą PDR było w tym przypadku możliwe, dlatego specjaliści z naszego warsztatu zastosowali ten sposób naprawy auta. Malowanie drzwi samochodu nie wchodziło w grę i nie było potrzebne. Dzięki technice PDR wgniecenie zostało usunięte z takim skutkiem jaki widoczny jest na zdjęciach. Naprawa PDR przyniosła dobry efekt i zadowolenie zleceniodawcy.

 

Wyciąganie blachy bez lakierowania w Kinked Studio – Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, Bolesławiec, Legnica i okolice

Najlepsi fachowcy w województwie lubuskim od naprawiania wgnieceń bez lakierowania to zdecydowanie Kinked Studio. Jeżeli masz wątpliwości przeczytaj opinie na nasz temat w mapach Google. Jeżeli jesteś przekonany do naszej pracy to zapraszamy do Kożuchowa na ul. Nowosolną 43 do naszego warsztatu samochodowego. Naprawy karoserii wykonujemy sprawnie i dokładnie. Cechuje nas terminowość i poważne podejście do Klienta.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi takie jak:

Wyślij nam zdjęcie uszkodzonego pojazdu, a my wycenimy usunięcia wgniecenia i doradzimy rodzaj metody, którą warto zastosować przy naprawie auta.