VW Golf VI

VW Golf VI usunięcie wgniecenia w karoserii auta

Właściciel tego VW Golf VI potrzebował naprawy karoserii. Usuwanie wgnieceń metodą PDR było w tym konkretnym przypadku możliwe do zrealizowania, dlatego specjaliści z naszego warsztatu Kinked Studio zastosowali ten nowatorski sposób.

Malowanie karoserii samochodu nie było potrzebne. Dzięki wykorzystaniu metody naprawy pdr i umiejętnościom technika wszystkie wgniecenia zostały usunięte z takim skutkiem jaki widoczny jest na zdjęciach. Naprawa PDR przyniosła dobry efekt i zadowolenie właściciela auta.

 

Wyciąganie wgnieceń w Kinked Studio – Głogów, Bolesławiec, Zielona Góra, Nowa Sól

Jeżeli szukasz w  województwie lubuskim profesjonalnego warsztatu samochodowego, w którym wykorzystuje się metodę naprawy PDR (czyli prostowanie blachy w samochodzie bez konieczności ponownego lakierowania karoserii) to zapraszamy do Kożuchowa na ul. Nowosolną 43 do firmy Kinked Studio. Naprawy karoserii wykonujemy sprawnie i dokładnie. Cechuje nas rzetelność i poważne podejście do Klienta.

Oferujemy profesjonalne usługi:

  • wyciąganie wgnieceń – każde wgniecenie, które nie spowodowało przerwania warstwy lakieru jesteśmy w stanie tak wyciągnąć, że nie będzie śladu po zdarzeniu,a  a uto nie straci na wartości;
  • naprawy po gradobiciu – po przejściu gradu warto przyjechać do nas w celu wyceny szkód. Zaproponujemy najlepsze wyjście i fachową pomoc. Karoseria dachu, maska bagażnika, klapa silnika będą zrobione u nas tak porządnie, że będę wyglądały jak nowe.
  • naprawa wgnieceń – naprawiamy również wgniecenia, które powstały w wyniku aktów wandalizmu. Jeżeli po nocy sylwestrowej zauważyłeś wgniecenia w drzwiach auta lub zniszczenia nadkola, czy też inne szkody to nie zwlekaj tylko przyjedź do nas. Pomożemy z większością wgnieceń i wgniotek.
  • usuwanie wgnieceń w karoserii – usuwamy wgniecenia małe, średnie i całkiem duże. Wszystko zależy tylko od głębokości i skali zniszczeń lakieru.
  • naprawy bezgotówkowe – jeżeli posiadasz ubezpieczenie AC – wykonamy naprawę bezgotówkową bez angażowania twoich środków finansowych. Gdy złapiesz sprawcę swojej szkody wówczas tak samo pomożemy ci z OC sprawcy. Dostarcz tylko dokumenty, a my załatwimy resztę.
  • usuwanie wgnieceń po gradobiciu – nie zastanawiają się co zrobić z samochodem uszkodzonym przez kulki gradu. Napisz lub zadzwoń do nas, a my pomożemy ci pozbyć się kłopotu.
  • usuwanie wgniotek – to nasza specjalność!

 

Zadzwoń, by ustalić szczegóły, albo wyślij nam zdjęcie uszkodzonego pojazdu, a my wycenimy naprawę wgniecenia.