BMW M850i

BMW M850i naprawa maski samochodowej – usunięcie wgnieceń

Właściciel tego BMW M850i potrzebował pomocy przy masce samochodu. Usuwanie wgnieceń metodą PDR było w tym przypadku możliwe, dlatego specjaliści z naszego warsztatu zastosowali ten innowacyjny sposób.

Malowanie maski samochodu nie wchodziło w grę i nie było potrzebne. Dzięki umiejętnościom technika wszystkie małe wgniotki i większe wgniecenia zostały usunięte z takim skutkiem jaki widoczny jest na zdjęciach. Naprawa PDR przyniosła dobry efekt i zadowolenie zleceniodawcy.

 

Wyciąganie blachy bez lakierowania w Kinked Studio – Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, Bolesławiec

Jeżeli szukasz najlepszych fachowców w województwie lubuskim od naprawiania wgnieceń bez lakierowania to zapraszamy do Kożuchowa na ul. Nowosolną 43 do Kinked Studio. Naprawy karoserii wykonujemy sprawnie i dokładnie. Cechuje nas terminowość i poważne podejście do Klienta.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi takie jak:

Wyślij nam zdjęcie uszkodzonego pojazdu, a my wycenimy usunięcia wgniecenia.


BMW m850i xDrive – sportowy charakter luksusu

BMW m850i określane są przez producenta jako samochody luksusowe o sportowym charakterze. Te czterodrzwiowe auta mają szerszy rozstaw kół oraz układ kierowniczy ze zmiennym przełożeniem. Posiadają napęd na cztery koła xDrive i system czterech skrętnych kół. Ważnymi elementami ich wyposażenia są aktywne stabilizatory adaptacyjne, które niweluje przechyły nadwozia w zakrętach oraz hamulce węglowo ceramiczne.  Hamulce węglowo ceramiczne zapewniają porządną, bezpośrednią siłę hamowania, nie ulegają korozji i są bardziej odporne na przegrzania. Charakteryzują się niezwykle niskim zużyciem i zmniejszają masę pojazdu. Warto pamiętać, że te wyjątkowe hamulce potrafią wydawać również wyjątkowe odgłosy, które producent zaleca niwelować poprzez osuszenie tarcz hamulcowych, czyli zwykłe przyhamowanie.

BMW m850i

Napęd xDrive – dynamika i stabilność jazdy

Dane techniczne BMW M850i sporo opisują napęd 4×4. Napęd xDrive charakteryzuje się aktywnym mechanizmem różnicowym gwarantującym maksymalną trakcję i dynamikę jazdy. Funkcja ta przydaje się w codziennym użytkowaniu jak i na torach wyścigowych. Producenci reklamują, że technologia ta łączy zwinność napędu tylnego ze stabilnością napędu na wszystkie koła.

 

Wyposażenie BMW m850i – dane techniczne

Oprócz kabiny z luksusowym wyposażeniem, której pozazdrości każdy kierowca BMW m850i wyposażyli w radary i czujniki wspierające bezpieczeństwo prowadzenia auta i jazdy. Przyczepność i stabilność gwarantuje również waga tego luksusowego samochodu. M850i Gran Coupe waży tyle co porządny SUV, czyli około 2 ton. Masa własna w kilogramach to 2 070. Pomimo napędu 4×4 można czuć się w nim naprawdę bezpiecznie.

 

Jaki silnik ma BMW M850i?

W M850i jest wersja benzynowa. W samochodzie tym jest 8-biegowa, automatyczna skrzynia biegów. Silnik ma moc systemową opisaną jako 530 KM (czyli 390 kW). Natomiast maksymalny moment obrotowy to 750 Nm. Przydatny tu jest sportowy układ wydechowy z aktywnymi klapkami. Liczba cylindrów w silniku BMW M850i to 8, a liczba zaworów na cylinder to 4. Pojemność skokowa w tym aucie jest na poziomie 4395 w cm3.

BMW - wyciąganie wgnieceń

BMW M850i – osiągi

Osiągi BMW M850i opisywane są jako:

  • Przyspieszenie 0-100 km/h – 3,9 sekundy;
  • Prędkość maksymalna 250km/h.

 

Ile pali BMW 850i?

Według wytycznych producenta można podać poniższe dane:

  • Średnie spalanie wg WLTP (l/100 km) to 11,5 litra na 100 kilometrów.
  • Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,6–11,2 litra na 100 kilometrów.
  • Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 251-243 gramów na kilometr.

 

Ile kosztuje BMW M850i – jak jest cena w Polsce w 2022 roku?

Cena BMW M850i xDrive Gran Coupe w roku 2022 deklarowana jest od 609 000 zł. BMW M8 Gran Coupe sprzedawane jest w salonach w 2022 roku od 768 500 zł.